pab

LLography

Pozorišna i koncertna fotografija

Sportska fotografija

Fotografija momenta

 
 

    uz svetla scene ....
   (spisak fotografisanih predstava, ostvarenja)

 

  1. Babet laže (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)   63. Ventilator - (Gledališče koper i Újvidéki Színház/Nov. poz.)  

  2. Ban Bank (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)     64. Avala ekspres 20 - (Srpsko pozorište u Mađarskoj/Budimpešta)      

  3. Buđenje proleća (Újvidéki Színház/Novosadsko poz)  65. Lepi dani u Aranhuezu - (Slovensko stalno gledališče / Trst)     

  4. Crni (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)          66. Poslenji let - (TMG Šaula Tiktinera / Tel Aviv)                

  5. Piaf Marche (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 67. Prosci - (Buinski državni dramski teatar / Rusija )

  6. Elektra (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)      68. Marina i Olaj - (Bukurešt)

  7. Fama o biciklistima (Újvidéki Színház/Nov.pozorište) 69. Marlen Ditrih - (Monodrama Ksenije Prohaska / Split)

  8. Gupi (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)    70. Nađimo jedni druge .... - (Hangardz pozorište / Istanbul)

  9. Karneval(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)  71. Alisa - (Pozorište „Tamaši Aron“ i sZempöl Orchestra / Rumunija)

  10. Kneginja čardaša (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)  72. Zoltan ponovo sahranjen - (Narodno pozorište Ilješ Đula)

  11. Koštana (SNP)                                     73. Na vukovom tragu - (Pozorište mladih / Novi Sad)

  12. Koštana (Narodno pozorište, Subotica)             74. Svetozar (SNP)

  13. Kovači (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 75. Sanjari ‒ fantazmagorija jedne revolucije (Újvidéki Színház/Nov. pozorište) 

  14. Kučka (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)    76. Antigona 1918 (SNP)

  15. Jesenjin (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)  77. 18. Dramsko takmičnje mađarskih vojvođanskih pisaca        

  16. Mala mađarska pornografija(Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)  78. Najusamljeniji kit na svetu (SNP)

  17. Mali princ (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)   79. Parada (Pozorište mladih / Novi Sad)                  

  18. Neka se jave najbolji (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 80.Smrt fašizmu (Reflektor teatar, Beograd)

  19. Neoplanta (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)    81. Acis i Galatea (New Trinity Baroque, Beograd)                   

  20. Novosadski kabare (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište) 82. Građanin plemić (Pozorište mladih, Novi Sad)      

  21. Obala strasti (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)      83. Anđeo je sleteo u Vavilon 

  22. Off (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)                       (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)                   

  23. Čarobnjak iz Oza (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)   84. 64. Sterijino pozorje (SNP)        

  24. Pacovi (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)                85. Rigoleto (SNP)         

  25. Pijani proces (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)           86. Grk Zorba (SNP)     

  26. Ričard III zabranjen (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)  87. Opearia - medjunarodni festival opera (SNP)    

  27. Violinista na krovu (SNP)                                             

  28. West Side Story (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  29. Maipulacije (Via Negativa – Maribor/Slovenija)

  30. Amadeus (Narodno pozorište, Subotica)

  31. Laka mala (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  32. Ballet Hispanico (USA)

  33. Recirquel (Mađarska)

  34. Na Drini ćuprija (SNP)

  35. Crtice (dešavanja) 62. Sterijino Pozorje

  36. Preobražaj (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  37. Til Ojlenšpigel (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  38. Prokleta avlija (Narodno pozorište, Beograd)

  39. Aresnik i stare cipke (Beograd)

  40. METAMORPHOSIS Flamencoraneo Company (Španija/ Francuska/ Srbija/ Slovenija)

  41. Radio & Juliet (Slovensko narodno gledališče Maribor / Slovenija)

  42. O PRIHVATANJU NESAVRŠENOSTI (Posvećenje Stravinskog) Solo koreodrama - Autor i izvođač projekta: Miloš SOFRENOVIĆ

  43. ŽIZELA-balet, (SNP)                                            88.  Katar (SNP)                                      

  44. GALEB (NP iz Targu Mureša / Rumunija)                            89.  Smederevo 1941. (SNP)

  45. OTELO (NU Turski teatar iz Skoplja / Rumunija)

  46. MANKURT, VEČITI ROB ("Maksim Gorski" / Astana, Kazahstan)

  47. ANIKA I NJENA VREMENA (koprodukcija SNP i BEO ART)

  48. VOJVOĐANSKA RAPSODIJA (SNP)

  49. EDVARD II (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  50. FEN MO, klasični kineski ples - Plesna akademija Peking (SNP)

  51. Don Quijote - Second Hand (Újvidéki Színház/Novosadsko Pozorište)

  52. Pop Ćira i Pop Spira (komična opera) (SNP)

  53. Hasanaginica (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  54. Pinokio (balet) (SNP)

  55. Mikve (Újvidéki Színház/Novosadsko pozorište)

  56. 63. Sterijino pozorje (SNP)

  57. Krvave svadbe (Grad Teatar Budva / SNP)

  58. Zatvorenik i šestoprsti (Pozorište mladih, Novi Sad)

  59. Hepi End (projekat Egzodus) (SNP)

  60. Pepeljuga - opera (SNP)

  61. Dopler - (SNP i Centar za razvoj vizuelne kulture, NS)

  62. Tom Sawyer kalandjai - (Újvidéki Színház/Novosadsko

 
 

© 2012 Pabllography created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now